Історія моєї компанії

ТОВ «ІНТЕРСТАБ» за період свого існування досягло фінансової стабільності та міцних позицій на українському ринку. Запорукою успіху стали: гармонійне поєднання традицій та інноваційних підходів у процесі виробництва харчових інгредієнтів, згуртований колектив фахівців високого рівня, сучасне обладнання, якісна сировина та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

В умовах росту конкуренції на ринку і вимог споживачів та суспільства, ТОВ «ІНТЕРСТАБ» відкрило нові виробничі площі, запровадило процедури контролю, засновані на принципах НАССР, здійснило модернізацію обладнання. В результаті постійних досліджень наша компанія розробила та запустила власну лінійку нових продуктів і вийшла на світовий ринок, значно збільшивши свій експортний потенціал. Шляхом використання каналів прямого постачання імпортної сировини ми сформували конкурентоспроможні та вигідні ціни для наших клієнтів.

На базі нашого підприємства, за сприяння ЄБРР та уряду Швеції, який виступив донором проекту, було впроваджено та реалізовано концепцію НАССР. Використання такого підходу у процесі виробництва відповідає актуальним запитам бізнесу та суспільства у сфері безпеки харчових продуктів.

Засновник ТОВ «ІНТЕРСТАБ», Рудик Л.М.Нам довіряють

ТОВ «ІНТЕРСТАБ» пропонує своїм клієнтам якісну і безпечну продукцію власного виробництва для харчової промисловості, що забезпечується постійним вхідним контролем сировини, використанням сучасних технологічних досягнень та вихідним контролем готової продукції. Працюємо лише з перевіреними постачальниками сировини з Європи, Індії і Китаю.

Довіра клієнтів – головна цінність нашої компанії. Вся готова продукція проходить найсуворіше інспектування. Кожна партія нашого товару, перед відправкою замовнику, тестується в лабораторних умовах. Ми активно співпрацюємо з провідними дослідницькими центрами країни і Українським НДІ Харчування.
Безпека перш за все
Індивідуальний підхід

Команда висококваліфікованих технологів і наукових співробітників компанії ІНТЕРСТАБ, завдяки своїм знанням та величезному практичному досвіду, здатна реалізовувати проекти будь-якої складності. Ми готові забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта і створити ексклюзивний продукт для реалізації конкретних виробничих завдань.

Робота за системою HACCP

В умовах постійного зростання конкуренції на ринку харчових добавок і підвищення вимог до безпеки харчової продукції, нашою компанією було розроблено та впроваджено систему менеджменту безпеки продукції. В процесі своєї роботи ми реалізуємо принципи міжнародної концепції  HAСCP. Такий підхід передбачає систематичну перевірку факторів ризику на кожному з етапів виробництва і доставки продукції, керування можливістю виникнення небезпек харчової продукції.

Оптимізація виробництва

Завдяки роботі з нашою компанією ви зможете вирішити цілий ряд виробничих завдань: знизити витрати на закупівлю сировини, збільшити вихід готової продукції, покращити смакові якості та структуру м’ясних виробів, зменшити кількість браку. Підвищення ключових показників рентабельності за рахунок оптимізації виробничих процесів і впровадження сучасних технологій – пріоритети нашої співпраці.

Хочете отримати якісну консультацію наших спеціалістів?

Зв'яжіться з нами