17 Вересня 2021

Ми пишемо в пресі

Оскільки журнал «М’ясний бізнес» — спеціалізоване видання, тому всім відомо, що таке варені ковбаси, сосиски і сардельки.

Але є деякі моменти, на які потрібно звернути увагу, донести інформацію до кінцевого споживача.

Частина людей вважає, що сосиски та сардельки треба варити перед вживанням. Це помилкова думка, оскільки варені ковбаси, сосиски та сардельки — готові м’ясні вироби і потребують лише розігріву (за бажанням). Вживання таких продуктів у холодному вигляді єбезпечним.

Вітчизняні ковбаси виготовляють за державними стандартами (ДСТУ) або технічними умовами (ТУ). Імпортні ковбаси, які є у наших магазинах, вироблені згідно з вимогами країни-виробника. Тому завжди необхідно ознайомитись зі складом продукту, перед його придбанням.

Також побоювання у споживача викликають так звані«Ешки». Але значна частина з них — загальновідомі і застосовуються не тільки у промисловому виробництві, ай у домашній кулінарії. Наприклад: Е330 — лимонна кислота, Е260 — оцтова кислота, Е500 — гідрокарбонат натрію або харчова сода. Для власної безпеки потрібно ознайомитись із класифікацією хімічних сполук.

Оскільки завдання виробникам ставлять маркетологи, виникла своєрідна формула успіху — «дешево-смачно-гарно», десь на задньому плані — безпечнісьть і майже взагалі ніде — користь. Треба замислитись, для чого взагалі потрібні продукти харчування. Їх завдання — давати людині силу та енергію, не псуючи при цьому здоров’я. Тому, на наш погляд, ланцюжок має бути такого вигляду: «користь-безпечність-ціна-смак-зовнішній вигляд». Треба замислитись над поняттями харчова та біологічна цінність продукту — це різні речі. Продукт може мати харчову цінність і не мати біологічної.

Складні економічні умови змушують виробників працювати з м’ясною сировиною різної якості, тому у нагоді стануть досвід, технології та продукти компанії «ІНТЕРСТАБ».

Мітлайф СС 91— хіт продажів, універсальна стабілізаційна система, що дозволяє отримувати якісний продукт, нівелюючи вади м’ясної сировини.

Мітлайф БС 47— стабілізаційна система, що надає щільність, пружність і соковитість сосискам і сарделькам у гарячому вигляді.

Мітлайфи АС 202 «Лікарська», АС 204 «Мортаделла», АС 206 «Смачна»— комплексні смако-ароматичні суміші, що здобули любов клієнтів як в Україні, так і  закордоном.

Мітлайфи АС 30/6 «Пряний», АС 40/10 «Аромат яловичини», АС 264 «Вершки», АС 269 «Шинка вершкова» та ін. — смако-ароматичні суміші, що завжди стануть у нагоді на м’ясному виробництві.

Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів у бізнесі, творчого натхнення!

 

Андрій Романько, технолог, ТОВ «ІНТЕРСТАБ»

 

Хочете отримати якісну консультацію наших спеціалістів?

Зв'яжіться з нами